Klub 3d tisku

Autor: Martin Černý <ok1vhb(at)kufr.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 11. 2017

Kamarádi - v Radioklubu je nás málo a tak si dovolujeme pozvat nejen svoje členstvo, ale zejména veřejnost ke vstupu do klubu 3d tisku. Pokud víte co to je 3D tiskárna a máte zájem si něco vytisknout jen nevíte jak - přiďte. V pátek 8. prosince proběhne pro případné zájemce další školení jak používat 3d tiskárnu. Pokud se pak stanete členem budete moci tiskárnu využívat v podstatě kdykoliv.Prostory a čas, které k tomu máme jsou omezené, takže školení je určeno pro šest osob a účast stojí 100Kč. V pátek začínáme v 19:00. Případné další členství v klubu je stanoveno na 2.500,- na kalendářní rok. Klub je nekuřácký. V ceně je zahrnuta elektřina, prostor, vytápění, použití tiskárny a základní filament (náplně do tiskárny). Pokud se bude tisknout něco většího než např. náušnice je možné si filament připlatit.

Děti mohou tisknout v našem kroužku robotiky, případně v DDM, tato nabídka je určena zejména pro dospělé, kteří nemají možnost si 3D tisk vyzkoušet.

Pokud Vás tato nabídka oslovila prosim kontaktujte mne na tel. 603 459 556, pište radši sms co nejdříve, protože volných míst v úvodním kurzu je málo. A bohužel bez něj není možné stát se členem.

Díky Martin Černý ok1vhb