Hlavní menu
  Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Přihlášení
Uživatel

Heslo

Robotika
Registrace na 11 ročník Robotem Rovně je zahájena

Milé dámy, vážení přátelé a kamarádi. Je to zase rok a chystáme naší velkolepou soutěž tentokráte po jedenácté. Registrace je již zahájena, registrační formulář je uvnitř článku a otevřená je do 30. dubna 2019.Soutěž, které se již tradičně účastní také zahraniční týmy, proběhne v rámci městských slavností Pískoviště 2019. Tím se stává soutěž navštěvovanější a atraktivnější. Vzhledem k tomu že v tu dobu probíhá v Písku souběžně mnoho kulturních akcí, lze získat i členy rodiny na rodinný výlet a vězte, že nikdo nebude zklamán. Jedná se o první soutěž celé sezóny robotických soutěží. A letos již jedenáctý ročník.

Zúčastnit se můžete i vy, kteří si netroufnete hned na robota. Soutěžit je možné, také s upraveným autíčkem, kterému zablokujete řízení a spouštět ho budete jen zapnutím vypínače. POZOR!   Při soutěžní jízdě se nesmí používat žádné dálkové ovládání!

Těšíme se na všechny jak účastníky, tak i diváky - přijďte fandit a odevzdat svůj hlas do divácké soutěže-  "Miss robot" (bude probíhat po celou dobu závodu)


Kdy? V sobotu 11. května 2019

Kde? V Písku  Palackého sady - start na straně u pošty GPS: 49°18"32,103N   14°09"4,775E

Za kolik? Vstup pro diváky je zdarma, v kategorii autíček je start také zdarma – pouze za roboty zaplatí účastníci startovné 100 Kč

Pro koho? Pro všechny věkové kategorie (0-100)

Co získáte? Zajímavé zážitky, sponzorsky zajistíme oběd zdarma pro všechny předem přihlášené účastníky a mimo jiné získáte kontakty na další kolegy kamarády, zájemce o robotiku, elektroniku, radioamatérské vysílání a další technické obory.

Registrace zde (cz)

Pozor pořád platí že za roboty se platí 100 Kč startovné.

Možno zaplatit na účet. Dotazy e-mailem na mne rororegistrace@seznam.cz

číslo účtu: 2001180022/2010


 

Dear ladies, dear friends and other potential participants. It's a year again and we're preparing our grand competition for the eleventh time. The registration is already open, the registration form is open until April 30, 2019.

The competition, which is also traditionally attended by international teams, will take place at the Pískoviště 2019 city festival. This makes the competition more visited and attractive. Since many cultural events take place in Písek at the same time, family members can also get a family trip and know that no one will be disappointed. This is the first contest of the entire robotic competition season. And this year for the eleventh year.

You can also participate in those who do not dare for a robot. It is also possible to compete with a modified toy (in category cars) that you lock the steering and only start it by turning on the power switch. ATTENTION! Do not use any remote control when driving!

We look forward to seeing all the participants as well as the audience - come to cheer and cast your vote in the "Miss robot" competition (it will run throughout the race)

When? Saturday, May 11, 2019

Where? In Písek Palackého sady - start on the side by the post GPS: 49 ° 18 "32,103N 14 ° 09" 4,775E

How much? Entrance for the audience is free of charge, in the category of cars the start is also free - participants pay 100 CZK for robots only

For whom? For all ages (0-100)

Attention !! The registration is opened to 30. April

Registration forms (en)

Attention .. starting of robots have registration fee 100 Kč.

Details of bank account number are HERE. Questions to me rororegistrace@seznam.cz| Autor: Martin Černý | Vydáno dne 24. 03. 2019 | 8923 přečtení |
| Počet komentářů: 5 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server